Avant Art Festival Warszawa

Program
27.09-02.10.2021 Warszawa

27.09.2021

19.00 wystawa Kościół Nihilistów – Polska 2137 BWA Warszawa
19.30 koncert Mchy i Porosty (PL) BWA Warszawa
21.00 koncert The End (Mats Gustafsson & Sofia Jernberg & Kjetil Møster & Anders Hana & Børge Fjordheim) (SE/NO) Pardon, To Tu

28.09.2021

20.00 koncert Rosa Anschütz (DE) TR Warszawa
21.00 koncert Beatrice Dillon (GB) TR Warszawa

29.09.2021

19.00 koncert KRZTA (PL) Pogłos
20.00 koncert Dule Tree (PL) Pogłos
21.00 koncert Whalesong (PL) Pogłos
22.00 koncert Czerń (PL) Pogłos
23.00 koncert Próchno (PL) Pogłos
20:00 film Desolation Center Kino Muranów

30.09.2021

19.00 koncert Michał Wdowikowski (PL) SPATiF
20.00 koncert PLANTAE CARNIVORAE: Strycharski & Drazkov (PL) SPATiF
21.00 koncert BEAM SPLITTER – Audrey Chen (US) & Henrik Munkeby Nørstebø (NO) SPATiF
22.30 koncert Duma (KE) Pardon, To Tu
20:00 film Crock of Gold – A Few Rounds with Shane MacGowan Kino Muranów

01.10.2021

18:00 film Zappa Kino Iluzjon
20.00 koncert LOUFR (PL) Komuna Warszawa
20.50 koncert xDZVØNx (PL) Komuna Warszawa
22.00 koncert Bartuś 419 (PL) Komuna Warszawa
23.00 koncert Pan Daijing (CN) Komuna Warszawa
24:00 koncert Prison Religion (US) Komuna Warszawa

02.10.2021

18:00 film Sisters With Transistors Kino Iluzjon
20.00 koncert paszka (PL) Komuna Warszawa
21.00 koncert Królówczana Smuga (PL) Komuna Warszawa
21.45 koncert bod [包家巷] (US) Komuna Warszawa
22.35 koncert Yao Bobby & Simon Grab (TG / CH) Komuna Warszawa
23.30 koncert Thirdeye: Aetherboy1/Yann/Tyyp/Gabriel Hermes (PL) Komuna Warszawa

27.09.2021

19.00 BWA Warszawa — wystawa
Kościół Nihilistów – Polska 2137
19.30 BWA Warszawa — koncert
Mchy i Porosty (PL)
21.00 Pardon, To Tu — koncert
The End (Mats Gustafsson & Sofia Jernberg & Kjetil Møster & Anders Hana & Børge Fjordheim) (SE/NO)

28.09.2021

20.00 TR Warszawa — koncert
Rosa Anschütz (DE)
21.00 TR Warszawa — koncert
Beatrice Dillon (GB)

29.09.2021

19.00 Pogłos — koncert
KRZTA (PL)
20.00 Pogłos — koncert
Dule Tree (PL)
21.00 Pogłos — koncert
Whalesong (PL)
22.00 Pogłos — koncert
Czerń (PL)
23.00 Pogłos — koncert
Próchno (PL)
20:00 Kino Muranów — film
Desolation Center

30.09.2021

19.00 SPATiF — koncert
Michał Wdowikowski (PL)
20.00 SPATiF — koncert
PLANTAE CARNIVORAE: Strycharski & Drazkov (PL)
21.00 SPATiF — koncert
BEAM SPLITTER – Audrey Chen (US) & Henrik Munkeby Nørstebø (NO)
22.30 Pardon, To Tu — koncert
Duma (KE)
20:00 Kino Muranów — film
Crock of Gold – A Few Rounds with Shane MacGowan

01.10.2021

18:00 Kino Iluzjon — film
Zappa
20.00 Komuna Warszawa — koncert
LOUFR (PL)
20.50 Komuna Warszawa — koncert
xDZVØNx (PL)
22.00 Komuna Warszawa — koncert
Bartuś 419 (PL)
23.00 Komuna Warszawa — koncert
Pan Daijing (CN)
24:00 Komuna Warszawa — koncert
Prison Religion (US)

02.10.2021

18:00 Kino Iluzjon — film
Sisters With Transistors
20.00 Komuna Warszawa — koncert
paszka (PL)
21.00 Komuna Warszawa — koncert
Królówczana Smuga (PL)
21.45 Komuna Warszawa — koncert
bod [包家巷] (US)
22.35 Komuna Warszawa — koncert
Yao Bobby & Simon Grab (TG / CH)
23.30 Komuna Warszawa — koncert
Thirdeye: Aetherboy1/Yann/Tyyp/Gabriel Hermes (PL)
Ten serwis korzysta z cookies Polityka prywatności